Vyhledávání


Kontakt

PaedDr. Michaela Hradilová
696 21 Prušánky 171

+420 773 595 989

E-mail: m.hradilova@centrum.cz

Informace o mně

Mám dlouholeté zkušenosti z práce ředitelky základní a střední školy a členky městského zastupitelstva. Stála jsem u zrodu a aktivně jsem se podílela na činnosti tří občanských sdružení, doposud se podílím na pravidelné činnosti jednoho spolku. V průběhu své profesní kariéry jsem buď osobně realizovala nebo řídila realizaci celé řady úspěšných projektů. Vím velmi dobře, s čím se potýká ředitel školy i pracovník občanského sdružení/spolku. Orientuji se v platné legislativě i v dotační politice. Jsem systematická, přesná a důsledná.

Od února 2012, kdy jsem svou činnost zahájila, poskytuji cílené informační služby z oblasti dotací třem mateřským, třem základním školám a čtyřem zapsaným spolkům. S dalšími subjekty spolupracuji příležitostně.

Na svém kontě mám již několik desítek zpracovaných a následně úspěšně realizovaných žádostí o dotace. V případě zájmu žadatele jsem členkou realizačního týmu, mým úkolem je převážně zpracování zpráv o realizaci.

Moji uživatelé

Všichni, kteří chtějí zlepšit vybavení instituce nebo spolku, ve kterém působí. Mají zájem zkvalitnit péči o své zaměstnance, členy a v případě škol o žáky. Sami nemají dostatek času sledovat průběžně dotační příležitosti.